Trio Gode opplevelser
Kontakt - Trio

Kontakt

Telefon: 32 23 43 20

Adresse: Teglverksveien 59 3057 Solbergelva

Epost: post@trioas.no

Hopp til avdeling:

Administrasjon

Arve Gunnestad

Daglig Leder

E-post: arve@trioas.no Tlf: 97 96 04 41

Kari Weum

Økonomi- og administrasjonsleder

E-post: kari@trioas.no Tlf: 97 58 54 81

Eli Myhre

KS- og HMS-leder

E-post: eli@trioas.no Tlf: 95 17 45 70

Jan Ove Gudem

Prosjekteringsleder

E-post: jan.ove@trioas.no Tlf: 97 96 96 39

Kim Anders Berglund

Salg- og innkjøpsleder

E-post: kim.anders@trioas.no Tlf: 40 04 00 27

Bente I. Jahrsengene

Salgsmedarbeider

E-post: bente@trioas.no Tlf: 90 93 99 86

Henriette Olsen

Administrasjonssekretær

E-post: henriette@trioas.no Tlf: 97 01 26 53

Bolig

Frode Mathisen

Avdelingsleder bolig

E-post: frode@trioas.no Tlf: 95 25 59 61

Per Aage Skeide

Driftsleder bolig

E-post: per.aage@trioas.no Tlf: 90 17 78 41

Bjørn Trygve Røren

Byggeleder bolig

E-post: bjorn.trygve@trioas.no Tlf: 40 05 97 29

Hege Fredriksen Dokka

Boligkonsulent

E-post: hege@trioas.no Tlf: 93 45 14 57

Jan Henning Rustad

Boligkonsulent

E-post: jan.henning@trioas.no Tlf: 90 17 78 41

Betong

Rune Hanssen

Avdelingsleder betong

E-post: rune@trioas.no Tlf: 91 77 86 21

Tage Andersen

Anleggsleder betong

E-post: tage@trioas.no Tlf: 90 04 55 67

Knut Erik Sørensen

Anleggsleder betong

E-post: knut.erik@trioas.no Tlf: 92 27 99 11

Terje Holum

Anleggsleder betong

E-post: terje@trioas.no Tlf: 95 16 53 42

Entreprise

Thomas H. F. Andersen

Avdelingsleder entreprise

E-post: thomas@trioas.no Tlf: 90 99 16 00

Johann Sv. Gudmundsson

Anleggsleder entreprise

E-post: johann@trioas.no Tlf: 90 83 85 84

Magnar Horten

Anleggsleder entreprise

E-post: magnar@trioas.no Tlf: 40 08 24 13

Arnfinn Kristensen

Anleggsleder entreprise

E-post: arnfinn@trioas.no Tlf: 97 62 30 17

Eirik Homme

Prosjektingeniør

E-post: eirik@trioas.no Tlf: 99 39 54 39

Magdalena Jagiello

Prosjektingeniør

E-post: magdalena@trioas.no Tlf: 90 29 82 17

Frode Kristoffersen

Formann

E-post: frode.k@trioas.no Tlf:

Marius Kvålskås

Formann

E-post: marius.k@trioas.no Tlf: 95763316

Henrik Nørstebø

Formann

E-post: henrik@trioas.no Tlf: 40 08 12 09

Utvalgte partnere