Trio Gode opplevelser
Entreprise - Trio

Enterprise

Din lokale entreprenør.

Trio Entreprenør AS har lang erfaring i utførelse av de fleste entrepriseprosjekter. Fra tidlig planfase til ferdig prosjekt, vil selskapet være en innovativ og presterende partner for våre kunder. Selskapet påtar seg oppdrag i små- og mellomfasen i alle entrepriseformer enten det skulle være for det offentlige eller for private aktører. Vi har en dyktig stab med engasjerte prosjektmedarbeidere, i tillegg til et etablert nettverk av dyktige håndverkere og leverandører som vi trekker inn etter behov og i forhold til prosjektenes størrelse og kompleksitet.

Våre over 50 ansatte innenfor både fagarbeidere og administrasjon vil sammen levere gode bygg og prosjekter for våre oppdragsgivere.

 

Prosjekter

Prosjekter

Tennisveien

Les mer

Gullhellapynten

Leilighetsprosjekt for Sagen Eiendom, beliggende på Gullhella i Asker.

Les mer

Elvehagen

Leilighetsprosjekt for Pilares Eiendom i Asker.

Les mer

Lavransvei

Oppføring av leilighetsbygg for Lavransvei 1 B AS. 36 leiligheter på Tveita i Oslo.

Les mer

Referanser

Holmen svømmehall

Svømmehall på ca 4750 m2 på Holmen i Asker.

Les mer

Nesbru Sykehjem

Sykehjem på 10.000m2 på Nesbru for Asker Kommune

Les mer

Smestad gjenbruksstasjon

Ny gjenbruksstasjon langs ring 3 på Smestad.

Les mer

Nye Hokksund ungdomsskole

Skolebygg med flerbrukshall for Øvre Eiker kommune påå ca 6800m2

Les mer

Åskollen skole

Skolebygg for Drammen kommunale eiendom KF på Åskollen.

Les mer

Eik bo- og behandlingssenter

4260 m2 bo- og behandlingssenter på Eik i Tønsberg

Les mer

Kontaktpersoner

Thomas H. F. Andersen

Avdelingsleder entreprise

E-post: thomas@trioas.no Tlf: 90 99 16 00

Johann Sv. Gudmundsson

Anleggsleder entreprise

E-post: johann@trioas.no Tlf: 90 83 85 84

Magnar Horten

Anleggsleder entreprise

E-post: magnar@trioas.no Tlf: 40 08 24 13

Arnfinn Kristensen

Anleggsleder entreprise

E-post: arnfinn@trioas.no Tlf: 97 62 30 17

Eirik Homme

Prosjektingeniør

E-post: eirik@trioas.no Tlf: 99 39 54 39

Magdalena Jagiello

Prosjektingeniør

E-post: magdalena@trioas.no Tlf: 90 29 82 17

Frode Kristoffersen

Formann

E-post: frode.k@trioas.no Tlf:

Marius Kvålskås

Formann

E-post: marius.k@trioas.no Tlf: 95763316

Henrik Nørstebø

Formann

E-post: henrik@trioas.no Tlf: 40 08 12 09

Utvalgte partnere